AGROBOR 2020, tüm dünyada yaşanan korona virüs tehdidinin artması sebebiyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Toplantının yeni tarihi çok yakın zamanda bu sayfada duyurulacaktır.

SEMPOZYUM YERİ

LİMAK ATLANTIS DE LUXE HOTEL BELEK - ANTALYA - TÜRKİYE
https://www.limakhotels.com/tr/limak-atlantis-deluxe-resort-hotel

Antalya Belek’te, 3 Mayıs 2002 tarihinde hizmete giren Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort, Antalya Havalimanı’na 35 kilometre ve şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Otel, 10 adet ana salon, 1.500 metrekarelik sergi alanı ve 4.100 metrekarelik kapalı alanı bulunan bir kongre merkezine sahiptir. Kongre merkezi haricinde, 1.100 kişilik konferans salonu ve 75 kişilik 4 ayrı salonu bulunmaktadır. Tesiste, dört kaydıraklı aquapark, olimpik yüzme havuzu, 175 metrekarelik ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, relax pool olmak üzere toplam 11 havuz bulunmaktadır. Tesisin sahip olduğu toplam su alanı 4.500 metrekaredir. Tesiste beş alakart restoran, sekiz bar, wellness & spa center, bowling center ve çeşitli aktivite alanları yer almaktadır.
Limak Atlantis, hizmet vermeye başladığından bu yana, her amaca uygun konumu ve yapısı ile tüm alternatif turizm taleplerine arz yaratıp, hizmet çeşitliliğini artırarak, misafirlerinin tesisten mutlu ayrılmalarını sağlamaktadır. Sosyal medyadaki olumlu yorumların artışı ve her yıl alınan ödüller bu başarının göstergesidir.
Yüksek sezonda 40 farklı ülkeden; farklı renk, dil, din ve yaştan misafirlerine, “Warm Hospitality & Excellent Service” (Sıcak Misafirperverlik ve Mükemmel Hizmet) sloganını esas alarak hizmet veren Limak Atlantis, yoğun katılımlı ulusal ve uluslararası kongreler tarafından da tercih edilmektedir.

ANTALYA HAKKINDA
Deniz,güneş tarih ve doğanın bir uyum içinde bütünleştiği Antalya ,Akdeniz’in en temiz kıyılarından birine sahip olup içinde bulunduğu bölgenin arkeolojik ve doğal güzellikleri sayesinde Türk Rivierası olarakta anılmaktadır.Kente Akdeniz iklimi hakim olup,kışları ılıman ve yağışlı,yazları ise sıcak geçmektedir.

Antalya Bölgesinde Turizm Sektörü, 1960'lı yıllardan itibaren gelişmeye başlamıştır. Bölgenin zengin turistik değerleri ve çekicilikleri, zaman içinde bu gelişime ivme kazandırmıştır. 1985'lere kadar iç turizm ağırlıklı olan bölge turizmi, bundan sonra dış turizme yönelmiştir. İç turizmin önemli bölümü "tatil evleri" ve "sosyal kamplar" kullanılarak sürdürülmektedir. Bölge turizminin önemli bir karakteri, rakip ülkelere ve yörelere göre yeni, nitelikli ve sayısal olarak yüksek bir konaklama tesis kapasitesine sahip olmasıdır.
Ayrıca, Yörenin iklim karakteri başta olmak üzere, yüksek sayı ve nitelikteki tarihi, kültürel ve doğal ören yerleri Antalya'ya çok geniş bir turistik potansiyel özelliği oluşturmaktadır.
Tatilini deniz kenarında geçirmek isteyen yerli ve yabancı turistler için vazgeçilmez bir destinasyondur.

 

 

 

Top